13.sobota25. listopadu10:30Milo 1FC Fiasco - FC Broky(1:4) 3:5

Nehraju

dub    12.11.2017 18:58
taky nehraju...přeložit a někdy v týdnu!!!!

Manažer    13.11.2017 14:15
S překladem jsou problémy, je to poslední podzimní kolo. Zkuste se všichni rychle vyjádřit, jak to vidíte

Manažer    14.11.2017 23:24
Klobouku, otázka nezní kdy si češeš vlasy, ale jestli toho 25.11. budeš hrát.

Klobouk    17.11.2017 21:30
A tím jsem naznačoval, že je pro mě lepší v týdnu ale pokud se to nepřeloží, tak si zařídíme abych hrál v sobotu

Paul    21.11.2017 14:13
Hraju...

Alda    22.11.2017 08:22
Když bude krize s počtem dorazím, ale jinak jsem ve Bystřici na házené

Pepa    23.11.2017 19:20
Připomínám, že jsme domácí, tak je potřeba, abyste přinesli zápis! A vyhrajte!

Klobouk    24.11.2017 18:19
Jsme 4... s aldou 5... to bude zajímavé proti prvnímu

paul    25.11.2017 12:25
Fiasco - Broky 3:5 (1:4). Bobr - Paul, Alda, Klobouk, Buk

Začali jsme dobře - Alda z úhlu propálil branáře hostů 1-0. Tento výsledek jsme dlouho drželi. Pak ovšem 1 zbytečná ztráta, 1 nepokrytej roh, 1 haluz ve vápně 1 ztráta na půlce a bylo to 1:4. Tak skončil i poločas. Hrál se takový lážo plážo bezstarostný fotbal. Na začátku druhé půle jsme převzali iniciativu a měli několik nadějných pološancí. Nakonec jsme se prosadili po rohu a autu 2x Klobouk a bylo najednou 3:4. Soupeři nás v této fázi trochu podcenili a nebýt jejcih hráče číslo 7, tak jsme snad i vyrovnali. Bohužel pak střela přes chumel 3:5. Dále jsme se pokoušeli hrozit, ale ani akci 3 na jednoho jsme nezakončili gólem. Na konci po hlavičkovém souboji tekla Bukovi krev z nosu a byl konec. Nepředvedli jsme špatný výkon, celý tým zaslouží pochvalu. Bobr v bráně famózní zákroky, držel nás ve hře po celý zápas. MoM celý tým. díky těm co přišli a zamakali....

Pepa    27.11.2017 16:20
škoda, na jaře zaberem a budeme prohánět Plzeň.