Pepo, bereš zápis? Já mám pásku. Vezmeš mě, případně Duba, autem? Nebo mám jet autem já?

o zápase    20.05.2019 12:07
FC Fiasco - FC Broky 4:4 (1:1)
sestava: Buk - Bobr, Dub, Jiřina, Pepo, Slim(C)
góly: 2xdub, pepo a MoM Slim

Páteční slunečný podvečer sliboval ideální podmínky k dalšímu kolu s dosud vedoucím týmem FC Broky. Dopředu jsem si byli vědomi, že se nebude jednat o jednoduchý zápas a budeme rádi za každý bodík.
Zápas jsme začali opatrně ze zajištěné obrany a spíše spoléhali na brejky, soupeř hrál více na balonu a snažil se kombinovat. V prvních minutách jsme ho do větších šancí nepouštěli, a když jo vše jistil bezchybný Buk, nicméně naše hra dopředu byla bezzubá. Z první branky se radovali hosté, když řízný obránce obešel Duba, poté i přes Slima a následně na zadní tyčku s trochou štěstí naservíroval spoluhráči míč na hlavu, a ten již ho uklízel do prázdné branky 0-1. Poté jsme mírně zvýšili tempo, ale bez větší šancí. V poslední minutě ale černočerní udeřili jak blesk z čistého nebe, na půlce při trmuvrmu Dub vybojoval míč, poté obešel dva hráče a tvrdou střelou o zadní tyč uklidil do branky 1-1. Tím skončilo první dějství.
Druhá polovina nabídla zlepšenou hru Fiasca, které se hnalo do vícero zakončení a vyústilo ve vedení 3-1, kdy nejdříve Dub skóroval jak přes kopírák po skvostném uvolnění od Bobráka, a následně po brejku Pepo z nulového úhlu uklidil míč levačkou do vinklu. Bohužel jsme se spokojili s vedením a začali bránit bez většího tlaku na soupeřově polovině a postupně začali ztrácet vedení. Oba góly pady nešťastně při nástřelu ze soupeřovi obrané poloviny. 8 minut před koncem jsme dokonce prohrávali 3-4 po Dubově špatně zahraném autu. Nicméně se prokázal týmový duch a pustili jsme se do mírně křečovitého tlaku, který vyústil milníkem Fiascové historie!!! Dub přetlačil na lajně soupeře a poté naservíroval Slimovi míč do prázdné branky, a ten rutinérsky proměnil. 4-4. Jednalo se o stý gól Slima v černočerném dresu. Být vyprodáno jistě kolem hřiště za skandovaní "Slim na hrad" bude probíhat mexická vlna!!! Zbylých pár minutek se již dohrávalo, protože Fiasco bylo spokojeno a soupeři již došli síly.
Remíza dle mého soudu zápasu slušela a byla spravedlivá.

PS: Slim na hrad!!!

Pepa    21.05.2019 08:08
Ať už to psal kdokoliv, je to velmi povedené!

dub    21.05.2019 09:06
psal jsem to ja, ale uz ted se stydim za nektere hrubky a preklepy, ktere az ted ex post vidim

skp    21.05.2019 14:04