Buk - Housi, Pepa, Dub, Bobr, Tom, Kovy, BumKun?

Report    26.04.2024 20:56
FC Fiasco - Sport Bar Sigma 3:2 (2:0)

Sestava - Buk - Bobr, Pepo, Tom, Kovy, Bobrmeister, Housmeister

Do zápasu vstupujeme aktivně a po necelých 10 minutách vedeme 2:0. První gól Kovy sám na bránu a propálil golmana, druhej se opět hostující tým odmítl vrátit a po pěkném ťukesu za účasti celého mužstva dal někdo gól (prosím jméno střelce). Domácí černočerné komando hrálo chytrou vyčkávací partii, kdy se hostující nervozní mužstvo snažilo překonat náš dobrý obranný val především opětovnou bezúspěšnou střelbou z dálky.

Druhý poločas se vrátili hostující do zápasu našim neštastným vlastencem a následně 2 hostující hráči zůstali před Bukem a propálilo ho. Je třeba uznat, že jsme tahali v této části utkání za kratší konec. Emoce na hřišti i v hledišti začaly plát a nejzajímavější okamžik měl teprve nastat.

Asi 4 min před koncem jsme vyčmuchali nedbalou střelu hostujícího gólmana na půlce a při lobu gólman jako poslední hráč přizvedl rukou balón mimo vápno, ale ten i tak skončil v síti. Krom vedení 3:2 udělil Béďa i červenou kartu gólmanovi za hraní rukou jako poslední hráč mimo vápno.

Hostujícím hráčům se to moc nelíbilo a dávali to Béďovi pěkně sežrat. Bohužel jejich argumenty byly slabé jako vůle náčelníka Siuxů před předloženou pálenkou na stříbrném tácu ve Sport Baru Sigma v pátek 23:28 středoevropského času.

Hostujicí kapitán následně odmítl podepsa zápis o utkání a tak bude mít celá věc ještě dohru před disciplinární komisí.

To nic nemění na faktu, že první výhra ve druhé lize nastartuje tuto skvěle šlapají černočernou mašinu k vítězné šňůře.

Díky všem za účast a je potřeba chodit tak, aby byli alespoň 2 na střídání.